Altin Goxhaj denoncon: Ja njeriu i Veliajt që kontrollon fondet e BE për shoqërinë civile në Shqipëri

Avokati Altin Goxhaj ka denoncuar një tjetër rast ku njerëzit e rilindjes kanë kapur institucionet ndërkombëtare dhe orientojnë fondet sipas midesë së Ramës e Veliajt. Në postimin e tij në facebook Goxhaj shkruan:

“Jeni kurioz te dini se kush eshte personi pergjegjes per gjithe fondet e BE per shoqerine civile ne Shqiperi? Keshilltarja e Erion Veliajt, Enkeljeda Lopari Bregu kuptohet nje nder njerezit e mbeshtetur te Sorosit, dhe mbi te gjitha nje AntiTrumpiste Facebooku 😀
Dhe ju e dini si e fitoi vendin e punes ne BE? Ishin 3 finaliste ne konkurs! Kjo u fut pa rradhe mgjths ishte e katerta (dmth e skualifikuar) sepse telefonata e Lali Erit per Vlahutin eshte e parezisuteshme  :D”

 

Më poshtë ka renditur dokumentat që tregojnë se kush është kjo zonjë…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dhe aktivizmin e saj antiTrump, në disa postime rradhas gjatë kohëve të fundit..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

asdasdasadad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po vetë znj.Vllahutin a i respekton kriteret e punësimit në zyrën e BE-së në Tiranë?

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*