Lal’Eri mbyll emisionin. Po denonconte tragjedinë e Sharrës. Ja denoncimi i av. Altin GOXHAJT

Avokati Altin Goxhaj sërish denoncon çensurën e pushtetit. Këtë rradhë – sipas tij – Erion Veliaj ka mbyllur emisionin Publicus në Vizion Plus. Ja postimi i plotë, bashkë me videon denoncuese.

Dje Lali Eri mbylli emisionin PUBLICUS në Vizion Plus TV sepse do nxirrte fakte mbi lidhjen korruptive të Veliajt që vrau Arditin në Sharrë!!!
A DO PROTESTOJË NJERI? Gazetarët, shoqatat e gazetarëve, gazetarët e shoqatave, shoqatat e shoqërisë civile, shoqëria civile e shoqatave, etj etj. Po Donald Luja dhe Laja e BEsë?

 

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*