“Maskat” dalin sheshit për të grabitur njerëzit në rrugë

Maskat tentojnë të grabisin një 50 vjeçar me iniciale B.D teksa lëvizte me mjetin e tij në Fushe –Krujë ai është përballur me dy persona të armatosur që kanë kërkuar ta ndalojnë për ta grabitur.  50 vjeçari B.D nuk ka ndaluar, ndërsa dy personat që i dolën para kanë qëlluar në drejtim të mjetit. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar efektivet e policisë, të cilët po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

 

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*