Pushtat e rilindjes që të rrjepin për së gjalli e së vdekuri. Shih ç’bëjnë me ilaçet. Nga Armir SHKURTI

Këta plehra të vrasin për lekë! Mirë që ilaçet e këtushme janë në shumicë dërrmuese pa asnjë efekt tek pacienti, por edhe kur dikush të nis ilaçe të mira nga jashtë, t’i trajtojnë si me qenë kozmetikë a veshje luksi.

I ka ndodhur një zotërie që jeton jashtë Shqipërisë. I ka nisur të ëmës ilaçe, por dogana i kërkon…20% -shin.

Ja mesazhi:

 

 

Pershendetje Armir
I cova mamit ca ilace nga jasht se vuan nga artroza dhe mbasi e helmun ato me ato ilacet e skadume ja pata derguar me i shok heren e par e i paten ber mir tani ka ca dit ja postova pagova edhe doganen ktu 21 euro i thojn atje ta ka kap skaneri i doganes duhet me pagu 20 perqindshin se ka kalu malli vleren mbi 45 euro hajde mere vesh tani ligjet e ktyne plenave un i deklaroj ne rregull se po humi posta te me demshperblejn kto ktu ku jeton e paguj edhe doganen iher ato hajdutat thojn 20 perqindshi hajde mere vesh tani ca vjedhjesh me ligj te bejn

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*