Rama përgënjeshtron: “Nuk kisha sjellë karrigen tek Kol Balla”

Mbrëmë , zëra dashakeqës thanë se në emisionin Top Story Edi Rama kishte sjellë me vete karrigen e kryeministrit. Burime të pabesueshme bëjnë me dije se në situatën e krijuar politike, kryeministri në asnjë mënyrë nuk e le karrigen se ka frikë mos ia zenë. Për këtë arsye edhe e kishte sjellë te Kol Balla mbrëmë e pas emisionit e çoi në Surrel.

Por vet kryeministri e konsideron të pavërtetë këtë lajm. Sipas tij karrigia ruhet më mirë duke ulur Metën në kolltukun e Presidentit.

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

1 Comment

  1. Nuk eshte kolltuk por eshte me e komplikuar se kaq! Meqe ka nje problem te madh qe lidhen me nje dobesim te sfinkterit ne rektum dhe humbjen e ndjeshmerise, qe do ti thote qe i shpeton pa menje edhe kur ska diarre se athere behet nami, Kolltuku i tij kryeminsitror eshte edhe WC ne te njejten kohe! Mjer ai qe ulet pas tij aty se me e pakta do behet pis, por me e renda do marre semundjen e tij!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*