Zbulohet skenari: Kokëdhima kryeministër i qeverisë teknike. Analiza e Koçit

Koçi – E dëgjove Koçon mbrëmë te Fevzo mo? Premtoi se shumë shpejt do bëhet kryeministër!

Koli – Mos! Të shkretët punonjës të administratës! Koço e ka huq që i vonon rrogat e punonjësve të vet edhe nga 8 muaj…Po me kë do bëhet kryeministër, me Ramën a me Bashën?

Koçi – Po ma ha mendja me PD -në , se mbrëmë e bëri mut Ramën dhe mbrojti me zjarr çadrën dhe opozitën. Mos harro edhe atë takimin me Bashën te Rogner…..mos të të duket çudi ta kemi Koçon kryeministër të qeverisë teknike

Share...Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Share on LinkedInPin on Pinterest

1 Comment

 1. Do vrasin te gjithe veten ne kte vend.
  Mjere ne o zot kush ngefet te behet lider…
  Me Sali kurven dhe edvin b…q boll mo.
  Shkofshi ne djall te tere o plehra.
  Do shihni mire se cfare do ndodhe o rrofte domokrakarincia. O hale te ndyra qe ju lame te tallni ka+in me ne.
  Ju ka ardh dita o shkerdhata.
  Ruani bythen…
  Jo rruani. Eshte soft, me nje ‘r’
  Mjere ju o qelbesira!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*